logo

Redakce

Redakci v současnosti tvoří šest stálých členů.

Dukát

Dukát

Studuji historii a politologii na UK. V současné době působím také jako vůdce 20. oddílu Ginkgo v Českých Budějovicích. Miluji přírodu, jízdu na kole, plavání a zkusil jsem snad všechny kolektivní sporty. Jako hlavní koníček mám historii a fantasy, jezdím na bitvy, imponuje mi armáda a uctívám Britské koloniální impérium. Den mi vždy vylepší kvalitní víno či whisky a k tomu dobrá kniha. Pokud mě někdy potkáte, prosím nevykejte mi – jsem mladší, než by se mohlo zdát.

Frů-Frú

Frů-Frú

Studuji  biologii na UK. Mám ráda fantasy, bitvy i počítačové hry. Jsem zavilým fanouškem různých seriálů a dobrých knih. Mám ráda divadla, ty se střechou i ty, co mají místo prken dláždění. Kdysi jsem vedla světlušky, teď vedu již čtvrtým rokem skautky a zároveň bandu roverů. Mám ráda dýňové koláče, pistácie na všemožné způsoby, ohňostroje a neočekávaná dobrodružství.

Ivo

Ivo

Jsem rádoby youtuber, věčný student a videografický nadšenec. Studuji filmovou vědu na FFUK. Žiju britskou a americkou populární kulturou, seriály, filmy, komiksy a novými technologiemi a médii. Rád se pouštím do sebešílenějších projektů, obzvlášť pokud v nich figuruje kamera. mezi mé slabosti patří káva, videohry, britské seriály a béčkové akčňáky.

Laura

Laura

Jsem studentkou Právnické fakulty UK. V současné době se podílím na vedení skautek v jednom pražském oddíle. Kromě skautingu a paragrafů mě dokáže nadchnout také umění, ocením jakoukoli výstavu, ale i bílý papír a tužku 7B. Ráda si doma sednu s knihou a kakaem, zároveň se ale nebráním ani výletům do divočiny. Baví mě cizí jazyky, literatura a historie – od Vikingů až po protektorát. Radost mi vždycky udělá čokoláda, hrášek v lusku, souhvězdí na nebi, které poznám, a mátový čaj.

Modrák

Modrák

Jsem vedoucí 301. Sovího oddílu na Praze 10. Předtím, než jsem začal vést oddíl, věnoval jsem se čtyři roky roverskému kmeni. Kromě toho jsem se podílel i na přípravě zahraničních aktivit nového roverského programu. Co se týká mého občanského života, jsem student hospodářské politiky a environmentálních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Tamtéž nyní dělám i akademického senátora. Baví mě studovat cizí jazyky, cestovat a číst si – nejradši mám Dostojevského a Borgese.

Tlampa

Tlampa

Narodila jsem se l. P. 1989 uprostřed jihomoravských vinic, vyrostla na valašských kotároch a nakonec zakotvila v matce měst. Řadím se k zástupu těch, jež se zvou „věční studenti“, a dokazuji to studiem bohemistiky, které se ne a ne přiblížit konci. Podléhám italské kultuře a kuchyni, mám ráda dobré víno, čtení a divadlo. K vidění jsem na Valašsko-slezské Žirafě, Komponovaném večeru Mikulášského víkendu a nebo u svého oddílu Ještěrek na Vsetíně.

 

Kontakt

Redakci můžete kdykoliv kontaktovat na e-mailové adrese redakce(at)roverground.cz

Krom toho nás najdete také na twitteru a na facebooku.